RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1446 m2, Ledce

4 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ledce

Hledáte pozemek ke stavbě svého vysněného domu nedaleko Plzně? Právě jste ho našli. Předmětem prodeje je kompletně zasíťovaný (voda, plyn, elektř., kanalizace) pozemek (1446m2) v obci Ledce. Tento pozemek je poslední v obci kde je zaveden obecní vodovod. Obec už neplánuje rozšíření vodovodního řadu. K pozemku je vydáno platné stavební povolení s kompletní projektovou dokumentací rodinného domu. Pozemek je rovinatý v zástavbě nových rodinných domů a je vhodný i na postavení dvojdomku, nebo při rozdělení pozemku dva samostatné rodinné domy. Ledce jsou obec v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji. Žije zde 845 obyvatel. V obci se nachází školka, základní škola, obecní knihovna, pošta, obecní úřad, fotbalové a víceúčelové sportovní hřiště, rybník, lékařská ordinace a je vzdálena pouhých 8 km od krajského města Plzeň. Nabídku služeb doplňují restaurační zařízení, prodejny potravin, pěstitelská pálenice a provozovny několika podnikatelů. Obec žije čilým spolkovým životem. Občané se setkávají ve Sboru dobrovolných hasičů, fotbalovém oddíle TJ Ledce, v mysliveckém sdružení či v rybářské organizaci. V blízkosti obce směrem na Plzeň se nachází rozhledna zvaná Krkavec. Do obce zajíždí autobusová doprava Arriva i o víkendu.
Podrobnější info na mob., nebo email
Na viděnou na prohlídce.

Číslo nabídky:366277Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Tričler Jiří
Kontakt na makléře Tričler Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.