RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 634 m2, Dubí

2 490,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dubí

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji kompletně zasíťovanou parcelu o výměře 634 m², která je určena pro výstavbu rodinného domu v Dubí - Bystřici.
Parcela má již vybudovaný antoníček ČEZ, optický kabel, vodovodní a kanalizační přípojku. Komunikace je momentálně v hrubém obrusu s realizací asfaltu do 2 let.

Možnost prodeje s projektovou dokumentací včetně vydaného stavebního povolení na výstavbu dvojdomu s dispozičním řešením 3+kk ( 132 m² ) + 4+kk (154 m² ) a vydaným stavebním povolením na vedlejším pozemku o výměře 640 m² .

Projekt domu nabízí moderní stavbu, která je navržena ve vyšším standardu, včetně parkovacího stání, oplocení, zpevněných ploch a zahradního skladu. Orientace domu je na jih s důrazem na vzájemné soukromí budoucích majitelů.
Každý dům je navržen na samostatných základech se samostatnou střechou, stavebně a konstrukčně zcela odděleně.
Okolí pozemků je tvořeno starší i novou budoucí rodinnou zástavbou a veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkosti.
Velkou výhodou je zde i bezproblémové napojení na rychlostí silnici D8 s výjezdem na Prahu, Ústí nad Labem, Drážďany a v centru Teplic jste do 5 minut.

Tuto lokalitu vzhledem k jejímu umístění a nové okolní zástavbě vřele doporučuji.
Více informací u makléřky nabídky.

Číslo nabídky:366301Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Hana Kuncová
Kontakt na makléře Hana Kuncová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.