RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 310 m2, Svinošice

3 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Svinošice

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o rozloze 310 m² v malé obci Svinošice, která leží 18 km od historického města Brna. Tento pozemek (parcelní čísla 79 a 80) přichází s již vyřízeným stavebním povolením pro vytvoření Vašeho nového rodinného domova.

Příjezd k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci, která je v těsném sousedství s pozemkem. Všechny IS (vodovod, kanalizace, elektrická energie, plynovod) se nachází při hranici pozemku.

V souladu s platným stavebním povolením můžete zahájit stavbu rodinného domu o jednom nadzemním podlaží s obytným podkrovím a sedlovou střechou se sklonem 30°. Rozměry domu jsou 14.5 x 7.6 m.

Svinošice jsou malou obcí s 350 obyvateli a najdeme ji v sousedství Moravského krasu, jihozápadním směrem od města Blanska, na jižním úpatí Dubového kopce (523 m. n. m.) v údolí, tvořeném říčkou Kuřimkou. Od severního okraje obce se rozprostírá rozlehlý les, táhnoucí se kolem města Blanska k obci Černá Hora. Obec má budovu obecního úřadu s kancelářemi, společenskou místností a veřejnou knihovnou, kulturní dům, hřiště na nohejbal s klubovnou a skladem. V obci je hostinec, hotel s možností ubytování a několik soukromých provozoven služeb. Obec má vlastní kanalizaci, vodovodní síť, telefonní rozvod a možnost bezdrátového připojení k internetu. Obec je plynofikována. V roce 2018 byla v obci zřízena mateřská škola nad budovou kulturního domu.
Výborné dopravní spojení do Brna i Blanska.

Ve spolupráci s předním evropským německým výrobcem dřevostaveb firmou HAAS FERTIGBAU nabízíme pro zájemce nízkoenergetickou novostavba rodinného domu se zárukou 30 let!
Nízkoenergetická dřevostavba-energetická třída A na klíč, s důrazem na nejvyšší kvalitu použitých materiálů a provedených prací. Užitná plocha RD je 126 m2 + terasa, celková zastavěná plocha domu je 85 m2. Orientace obytných místností je navržena směrem do zahrady. Dispozičně je dům řešen jako 4+kk s velkým společným prostorem a samostatnou garáží. Z obytného prostoru je francouzskými okny zpřístupněna pobytová terasa na zahradě. Vytápění zajištuje tepelné čerpadlo a je řešeno jako podlahové v celém domě.. Spotřeba celkové energie na vytápění je 10,7 MWh/rok! Záruka na konstrukci domu je 30 let! Možnost dodávky RD ve stupni hrubá stavba, k dokončení nebo na klíč.

Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Číslo nabídky:366801Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jan Sigmund
Kontakt na makléře Ing. Jan Sigmund

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.