RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vícegeneračního domu, 193.15 m2, Bílá Lhota

7 777 780,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bílá Lhota

se skládá ze dvou na sebe navazujících traktů, přičemž jeden je po komplexní rekonstrukci ve velmi dobrém stavu a druhý lze modernizovat, dle již vypracované stavební dokumentace, či vlastních představ. Po dokončení celého projektu, lze pohodlně obývat třemi rodinami.
Zrekonstruovaná obývaná část je zcela samostatně funkční, jednopodlažní (na foto označena červeně), vystavěna z cihel porotherm a zaujímá 193,15 m² celkově inzerované podlahové plochy, se vstupem ze dvora, který je upraven jako vnitřní zahrada.
Původní, třípodlažní trakt (2NP + 1PP označen modře) o celkové podlahové ploše 527,73m² z toho podsklepen v rozsahu 38m². Celková výměra pozemkových parcel čítá dle údajů příslušného katastru nemovitostí 4.415m². Čistá příroda, zeleň, vzduch, ochranné pásmo vodního zdroje 2.stupně.
Přístup do usedlosti zajištěn z obecní komunikace na vlastní, ku komunikaci plotem oddělený pozemek, dále vraty skrze původní trakt do vnitřního dvora, odkud se vstupuje do veškerých obytných a technických částí, včetně průchozí stodoly (užívané jako sklad a uzpůsobené k ustájení koní), a kterou se chodí na rozlehlou, plně oplocenou zahradu.
V současnosti probíhají jednání o doplacení zbytku hypotečního úvěru a aktualizace zápisu v KM, dle nového geometrického plánu. Soubor nemovitostí bude prodán jako veškerých závazků prostý. Na předmětnou usedlost byl letošního roku vypracován posudek znalcem a spolu s veškerou stavební dokumentací ku oběma traktům, bude předán k využití nabyvateli vlastnických práv.
Nemovitost je částečně vybavená a má i bezbariérový přístup. V blízkém okolí (Bílá Lhota, pod kterou Pateřín spadá), se nachází občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a obchodu.
Odpad je řešen pomocí kanalizace, zatímco přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem, uvnitř rozvodem studené a teplé vody napojeným taktéž na vlastní studnu. Přívod plynu je zajištěn plynovodem a elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V a 400 V.
Pro bližší informace k nabízenému souboru nemovitostí, kontaktujte prosím makléře nabídky.

Číslo nabídky:367380Plocha užitná:193.15
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody, StudnaElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Hotovec Kamil
Kontakt na makléře Hotovec Kamil

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.