RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 600 m2, Středokluky

Informace u makléře

Středokluky

Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Středokluky. Předmětem prodeje je pozemek s parcelním číslem 9/1 o celkové výměře 600 m2.

Územní plán umožňuje zastavěnou plochu cca 60%, jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví se sklonem střechy 40° a více. Též je územním plánem dáno, že je možná výstavba bytového domu. Veškeré inženýrské sítě jsou v přípravě. K pozemku je již vypracována studie k výstavbě rodinného domu o ploše 135 m2 a zpevněné plochy 95 m2 a také studie k výstavně dvojdomu. V případě zájmu je možno tuto studii poskytnout.

V blízkosti je vlakové nádraží, vlaky jezdí pravidelně, cesty do centra Prahy je cca 30 min. Tram. zastávka (Divoká Šárka) je autem 12 min. Do centra Prahy mimo špičku je to 20 - 25 min. Středokluky se nachází v blízkosti letiště, avšak trasy letadel standardně nejsou nad obcí vedeny, letový provoz tak neruší klid v obci.

V obci najdete základní školu a školku, restaurace, kavárny a obchody. Středokluky jsou obklopeny krásnou přírodou, která nabízí možnosti pro aktivní životní styl.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Číslo nabídky:368265Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Majer David
Kontakt na makléře Majer David

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.