RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního prostoru, 10917 m2, Chrášťany

11 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chrášťany

Podnikání pro radost může být pro Vás tento výnosný rekreační areál v obci Bylany u Českého Brodu na pozemku 10 917 m2 určeném pro sportoviště atd.
Areál:
Rekreační areál – resort Stromovka je plně funkční a v provozu i v průběhu prodeje, kdy se na něm konají akce. Důvodem prodeje nedostatek času majitelů.
Technické parametry:
Resort je oplocený s příjezdovými vraty připravenými na dálkové ovládání. Na pozemku je hlavní společenská cihlová budova 60m2 zkolaudovaná v roce 2019. Budova je plně vybavená - výčepním zařízením, klimatizací (teplo-chlad), vodou, elektřinou, TV, plátnem s projektorem, zvukový audio systém, stoly, židle, WC a ostatní. Na pozemku je nadstandardně rozvedená elektřina 230V, 400V – 40A. Voda je z vlastní vrtané studně a rozvedená po pozemku ohřev je zajištěn průtokovým ohřívačem Stiebel Eltron. Na pozemku je přípojka na veřejnou kanalizaci, plyn není.

Spaní na akci zajišťují 4 x RETRO vojenské maringotky, každá má 3 x spaní a tak je 12 x lůžek s klimatizací, zásuvkou na nabíjení telefonu, plastovým oknem a led barevným podsvícením – pohodlí, které na první pohled není vidět.
Na pozemku je k RETRO maringotkám cihlové sociální zázemí: sprchový kout, umývárna a dámské a pánské WC – vše čisté a kvalitní.

Na pozemku je vybavená kuchyně v kontejneru a sklad potravin s regály, pultem na připravu jídel, lednicí, mrazákem, mikrovlnou troubou, el. sporákem s troubou, vodou s průtokovým ohřívačem a klimatizací, atd.
V areálu Stromovka jsou na i před pozemkem parkovací stání jak pro osobní auta tak pro obytné karavany.

Venkovní posezení má přivedenou elektřinu na gril, součástí je udírna, venkovní ohniště vše je osvětleno solární lampou.

Na pozemku je připravenou 8 x betonový základ a projekt s dokumentací na dalších 8 x designových domků, vše je pro budoucího majitele k dispozici k předání a další možné realizaci. Více zde: http://diagraph.cz/architecture/komercni-budovy/rekreacni-areal-resort-stromovka-bylany

Lokalita:
Bylany jsou častí obce Chrášťany na okrese Kolín 23 km a od Prahy 36 km. Obcí protéká řeka Bylanka, která lemuje okraj pozemku. Jedná se o klidnou a v zelení zahalenou vesničku.
Areál je na klidném a tichém místě na okraji obce, kde nikoho akce neruší a zároveň se zde dá i relaxovat v klidné zelení v náruči přírody.
V areálu probíhají jak rodinné akce, tak firemní party, teambuildingy tak soukromé akce lidí, firme a spolků.

Pozemek o velikosti 10 584 m2 poskytuje novému vlastníkovy další a další využití, jelikož je zde dostatek místa pro vlastní realizaci a možností a různých akcí.

Díky péči a osobnímu dohledu majitelů je hlavní budova a celý objekt v luxusním stavu, jako by se otevřelo včera. Vše na pozemku a veškeré vybavení je součástí prodeje, což umožňuje hned pokračovat v provozu na akcích a mít tak zajištěný potřebný obrat.

Doporučuji areál vidět a načerpat jeho možnosti pro Vás, rádi Vás objektem provedeme.
Možnost financování hypotékou nebo firemním úvěrem je možné objekt není ničím zatížen má čisté LV.

Číslo nabídky:368357Plocha užitná:10584
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitostStav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Nikol Kiššová
Kontakt na makléře Nikol Kiššová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.