RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1001 m2, Třebušín

1 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Třebušín

V okolí Třebušína je krásná, klidná, po staletí zemědělsky utvářená krajina. Od východu je toto území lemováno třetí nejvyšší horou CHKO s názvem Sedlo (726 m.n.m.). Pomyslný západní okraj pak tvoří hora Dlouhý vrch a Křížová hora. Celé toto území, které se pomyslně rozlévá do Labské nížiny střeží nad Třebušínem vrch Kalich. Ano, ten Kalich, na kterém nechal vystavět svého času nejmodernější hrad Jan Žižka z Trocnova. Z jeho vrcholu se nabízí panoramatický pohled do širokého okolí. A kdo jednou Třebušín navštívil rád se sem bude vracet. Ti z vás, kteří byste se v Třebušíně rádi usadili na trvalo mám nabídku pozemku určeného pro výstavbu rodinného domu. Pozemek o výměře 1001 m2 leží při západním okraji Třebušína. Okolní zástavbu tvoří několik novostaveb rodinných domů a apartmánových domů pro seniory. Místo je klidné, na slunném místě s výhledem na vrchol Kalicha. K pozemku vede zpevněná, živičná cesta navazující na asfaltovou komunikaci. V místě je již k dispozici přípojka elektřiny. Voda a kanalizace je vedena na hranici asfaltové silnice. Odtud je potřeba dokončit napojení pozemku na tyto sítě. Umístění stavby je povoleno při levém okraji pozemku blíže k vrchu Kalich. Ostatní část pozemku je vyčleněna pro budoucí zahradu.
Stavební pozemky jsou na území CHKO všeobecně problém. Je jich málo. Ve svém rozvoji se obce musejí řídit nařízeními právě CHKO. Některé obce a vesnice mají stavební stop-stav. V některých je jen pár možností v podobě proluk mezi domy či pár pozemků, které se dají spočítat na prstech jedné ruky.

Číslo nabídky:368467Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Aleš Čížek
Kontakt na makléře Aleš Čížek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.