RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1074 m2, Okrouhlo

6 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Okrouhlo

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě stavebního pozemku v obci Okrouhlo na Praze západ. Tento pozemek s parcelním číslem 11/13 o rozloze 1074 m² je ideální pro realizaci vašich stavebních snů.

Pozemek se nachází v klidné lokalitě a je rovinatý, což umožňuje snadnou a efektivní výstavbu. Díky své rozloze je zde dostatek místa pro vytvoření prostorného a komfortního domova.

Připojení na veřejnou infrastrukturu je již zajištěno. Pozemek disponuje kanalizací, přípojkou vody a elektřiny (Antoníček), což vám ušetří čas a náklady spojené s těmito přípravnými pracemi.

Koeficient zastavitelnosti pozemku je 30%, což vám umožňuje vytvořit dostatečný prostor pro pohodlné bydlení, přičemž zůstává dostatek místa pro zahradu i parkování. S koeficientem zeleně 50% zde máte možnost vytvořit si svůj vlastní zelený ráj.

Více informací o tomto pozemku a jeho možnostech naleznete na mém webu maklermartin. Zde najdete také veškeré potřebné informace o legislativě a stavebních povoleních, které jsou s touto nemovitostí spojeny.

K pozemku náleží věcné břemeno na užívání příjezdové cesty 33/7 a 850/3, což zajišťuje snadný a pohodlný přístup k vašemu novému domovu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost koupě stavebního pozemku. Kontaktujte mne nejlépe telefonicky. Vaše stavební sny se mohou brzy stát skutečností!

Číslo nabídky:368816Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Martin Slavev
Kontakt na makléře Martin Slavev

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.