RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej restaurace, 315 m2, Rokytnice nad Jizerou

9 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rokytnice nad Jizerou

Předmětem nabídky je prodej nemovitosti – restaurace se zázemím, spolu s ideálním spoluvlastnickým podílem na společných částech domu a pozemku a s veškerým vybavením, tj. nabídka kompletního gastronomického provozu („na klíč“). Gastronomický provoz je umístěn v moderním, multifunkčním objektu, v centru města, poblíž Městského úřadu. Celková vnitřní plocha gastroprovozu je 282m2 + terasa o výměře 22m2. Provoz se nachází ve dvou podlažích, spodní je určeno pro skladování a sociální zázemí zaměstnanců, v horním se nachází kuchyň, prostor restaurace a stylová sociální zařízení pro hosty. V restauraci je umístěn bar, klasická pizza pec s odbytovou plochou, unikátně řešená sezení pro hosty s celkovou kapacitou cca 100 míst v interiéru a dalších 12 míst na venkovní terase s výhledem na sjezdovky a náměstí . Atraktivní interiér restaurace, byl navržen předními filmovými architekty, s řadou stylových doplňků, a je ve výborném technickém stavu. Ergonomicky řešená kuchyně, kolaudovaná 2006, je kompletně vybavená gastrotechnikou a splňuje veškeré hygienické požadavky, součástí jsou mezipatrový nákladní výtah, vzduchotechnika, lapol, zabezpečovací systém, atd. Provoz je napojen na městský vodovod a kanalizaci, vytápění centrální plynové do radiátorů, elektřina 230 V. Nemovitost má jediného vlastníka a neváznou na ní žádné dluhy ani jiné závazky vůči třetím stranám. Pro specifické informace a prohlídky objektu kontaktujte makléřku.

Číslo nabídky:368933Plocha užitná:315
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:cihlováDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.