RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 828 m2, Smržovka

1 285 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Smržovka

Nabízíme exkluzivně na prodej stavební parcelu o výměře 828 m2 ve Smržovce. Územním plánem je pozemek určen k zastavění jedním rodinným domem, jako plocha smíšená, obytná-městská. Plocha je mírně svažitá, s celodenním slunečním svitem. Pozemek je přístupný z přiléhající místní asfaltové komunikace. Ve spodní části pozemku je zachovalý kamenný sklípek, zbudovaný v základech původního, nyní neexistujícího rodinného domu. Inženýrské sítě - městský vodovod v místní komunikaci, elektřina 220V, 380V v nadzemním vedení 1kV, připojení ze sloupu ČEZ. Přípojka plynu vyvedena u pozemku. Kanalizace v místě není, doporučujeme čistírnu odpadních vod. Veškerá občanská vybavenost je v obci, výborná dopravní dostupnost, blízkost lyžařských areálů. Ideální místo pro Váš nový domov nebo dům k rekreaci.

Číslo nabídky:369010Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 380 VDoprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.