RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 26 m2, Vyskytná nad Jihlavou

4 300 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vyskytná nad Jihlavou

Prodej malého domu o velikosti 2+KK se zastavěnou plochou 38m2 a obytnou plochou 26m2.
Na ploše pozemku 1072m2. Jedná se o jednoduchý domek, který vznikl přestavbou 12 metrového lodního kontejneru. Domek není náročný, nabízí nízké provozní náklady a minimální údržbu, přesto však poskytuje pohodlný komfort. Dům je umístěný na betonových pilotech. Dá se demontovat a převézt jinam. Pokud potřebuje vetší prostor, objednáte si jednoduše další blok a ten připojíte k původní stavbě.
Technické provedení tohoto typu je vhodné pro celoroční užívání. Jedná se o kombinaci několika prvků, které zajišťují vysokou izolační schopnost. Hlavní izolační vrstva je zesílena na tloušťku 120 mm, zatímco na stěnách je vrstva o tloušťce 140 mm. Stejně tak je zesílena i izolace nad stropem a v podlaze. Okna a vstupní dveře jsou vybaveny izolačními trojskly, která přispívají k účinnému zamezení tepelných ztrát.
Dům je připojen na veškeré sítě, včetně elektřiny, voda z vrtané studny a kanalizace, která je odváděna do vlastní jímky.
Vyskytná u Jihlavy je obec s přibližně 950 obyvateli vzdálená 8 km od Jihlavy. Nachází se zde mateřská a základní škola. Obec je obklopena zelenými loukami a kopci, nabízí příjemné prostředí pro turistiku a rekreační aktivity. V obci se nachází historický kostel a pořádají se zde kulturní akce. Má dobré spojení s městem Jihlava a okolními obcemi. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo nabídky:369879Plocha užitná:26
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:rozvod studené a teplé vody, Studna
Elektřina:230 VStav objektu:novostavba
Budova:montovaná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Vencovský Josef
Kontakt na makléře Vencovský Josef

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.