RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 110 m2, Březina

1 130 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Březina

Nabízíme k prodeji jednu čtvrtinu na RD a přilehlých pozemcích o rozloze 2055m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Samostatně stojící zděný RD je částečně podsklepený s jedním obytným NP a obytným podkrovím. RD má sedlovou střechu s původní taškovou krytinou. Vnitřní omítky jsou štukové, vnější též štukové, Okna jsou plastová novodobá, stáří cca 2019. Vnitřní dveře jsou obložkové, vstupní plastové. Podlahy jsou betonové a dřevěné s PVC, jekorem a ker. dlažbou. RD je napojen na veřejné rozvody el., vodovod, kanalizace je do domácí ČOV (2022) s přepadem do veřejné kanalizace. Vytápění je ÚT s kotlem na TP a krbovými kamny v obývacím pokoji. Ohřev TUV je zajištěn el. bojlerem. RD je v původním stavu s průměrnou údržbou (dílčí renovace: plastová okna, DČOV a napojení na nové odpady z domu do DČOV)
K nemovitosti patří velký pozemek a zahrada 1900m2.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSPL 58 INS 15424/2022 u Krajského soudu v Plzni.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je k dispozici.
Více informaci zveřejněno v insolvenčním rejstříku na adrese justice.cz
Uvedená kupní cena za podíl 1289/5000 (cca jedna čtvrtina) na nemovitostech je minimální a nezahrnuje odměnu RK ve výši 30 tis. Kč s DPH
Výměry a uvedené údaje jsou pouze orientační

Číslo nabídky:370281Plocha užitná:110
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:Dobrý
Budova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Miroslav Hodina
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Hodina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.