RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru, 90 m2, Poděbrady

18 000,00 Kč 

Poděbrady

Nabízíme vám k pronájmu multifunkční obchodní prostor v přízemí novostavby bytového domu v centru lázeňského města Poděbrady.

Tento obchod má 90 m2 plochy, kterou si můžete po konzultaci s majitelem upravit podle vašich potřeb. Máte zde k dispozici zázemí s vybavenou kuchyňskou linkou, výlevkou a samostatným WC.

Podlahové a celkové vytápění je napojeno na plynový kotel. V hlavní místnosti se nachází veškeré připojení a dostatečný počet zásuvek na 220 W a pro vetší stroje je zde i přípojka na 380 W. Tento obchod je vhodný pro různé druhy podnikání, jako je prodej, služby nebo i lehká výroba. Veškeré spotřeby budou převedeny na nové nájemce.

Díky velkoformátovým oknům, která jsou orientována do centra Poděbrad, se vám lépe bude prezentovat svůj sortiment nebo reklamní slogany široké veřejnosti. Vaše okna jsou také dobře viditelná z hlavní ulice, která je často navštěvovaná návštěvníky i obyvateli Poděbrad.
Poděbrady je známé jako lázeňské město s bohatou historií a kulturním životem. Podle [statistiky] z roku 2020 mělo město Poděbrady 14 629 obyvatel a 1 057 podnikatelských subjektů. To znamená, že máte k dispozici velký trh s potenciálními zákazníky a partnery. Navíc Poděbrady má výhodnou polohu nedaleko Prahy, což zvyšuje jeho atraktivitu pro návštěvníky i obyvatele.

Pronajměte si tento obchodní prostor a staňte se součástí prosperujícího města Poděbrady. Pokud máte zájem o tuto nabídku, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme více informací a domluvíme prohlídku.

Číslo nabídky:370987Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová
Ondřej Porner
Kontakt na makléře Ondřej Porner

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.