RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 350 m2, Praha

1 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout prodej pozemku o výměře 370 m2 s chatkou o výměře 16 m2 v zahrádkářské kolonii (Český zahrádkářský svaz, ZO – Řeporyje II) Chatka je napojena na elektřinu a zdroj vody je ze studny, která je na pozemku. Další alternativa zdroje vody je z řádu, kde teče voda samospádem a kohoutek je vyvedený před chatou na pozemku (pouze sezónní zdroj). Vlastnictví je formou družstevního podílu a na pozemek a chatu máte nájemní smlouvu od: Družstvo ZO ČZS Řeporyje II. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti pod uzamčením v zahrádkářské osadě nedaleko chatky.
Městská část Praha - Řeporyje se rozkládá na jihozápadním okraji Prahy a disponuje dobrou občanskou vybaveností. Naleznete zde dvě základní i mateřskou školu, obchody (nedaleko Makro, Billa či Lidl), restaurace, poštu, zdravotní středisko a další služby. Blízkost Prokopského a Dalejského údolí dává možnost pěkných procházek i turistických výletů. V docházkové vzdálenosti od chaty je autobusová zastávka MHD, díky které jste během několika minut na metru B Stodůlky či Zličín.

Číslo nabídky:371275Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Holub Luboš
Kontakt na makléře Holub Luboš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.