RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1092 m2, Bavoryně

3 276 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bavoryně

Nabízíme exkluzivně prodej pozemku o výměře 1092 m2, určeného k výstavbě rodinných domů v nově vznikající zástavbě rodinných domů v obci Bavoryně.
Pozemek je mírně svažitý, na hranicích pozemku plyn, elektřina a obecní vodovod. Přístupová cesta je zpevněna recyklátem. Vzhledem k poloze pozemku na vyvýšeném místě nádherný výhled do okolí.
Dle územního plánu je maximální míra zastavění pozemku 60%, povoleno jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží (přízemí a obytné podkroví), vyjímečně lze povolit tři nadzemní podlaží. Minimální velikost pozemků u nové zástavby je 800 m2.
Kompletní služby v nedalekých Zdicích, velmi dobrá dostupnost po dálnici do Berouna a Prahy, pozemky jsou pár minut od exitu 28 z dálnice D5.

Číslo nabídky:371320Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Ing. Miroslav Svoboda
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Svoboda

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.