RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2078 m2, Beřovice

6 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Beřovice

Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 2078 m2 , který se nachází v obci Bakov u Beřovic, v okrese Kladno, nedaleko města Slaný.

Uvedený pozemek je rovinatý a má lichoběžníkový tvar. Momentálně je možné ho rozdělit na dva samostatné pozemky o stejné rozloze (1039 m2), na základě potvrzeného GP od katastrálního úřadu. Podle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu 2 rodinných domů, kde je možné vybudovat až 2 samostatné jednotky.

Současný vlastník pozemku nabízí jako výhodu při nákupu kompletní inženýring v hodnotě 200.000 Kč pro každý dům, celkově tedy v hodnotě 400.000 Kč za oba rodinné domy.
Součástí je také kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení, včetně veškerých potřebných náležitostí (PBŘ, radon, PENB, statika), která bude zájemcům poskytnuta zcela zdarma.
Napojení na vodu je plánováno na léto/podzim 2023 potvrzeným vyjádřením od ČEZU a písemným souhlasem obce Beřovice. Nynější vlastník se k tomuto kroku též zavazuje. Kanalizace v obci není momentálně dostupná, ale vydané povolení pro realizaci ČOV (čistírna odpadních vod) včetně kanalizace pro obec Beřovice, do které patří i Bakov. Realizace se předpokládá v roce 2023/2024. Do té doby by se odpadní voda řešila bezodtokovou jímkou s možností následného připojení pozemku na kanalizaci jako nádrže na dešťovou vodu. V případě zájmu je také možné, že současný vlastník zrealizuje ČOV sám.

Přístup k pozemku je přímo z hlavní komunikace procházející obcí. Bakov je menší obec s výbornou dopravní dostupní do větších obcí a měst. Nejbližší větší město je Slaný s kompletní občanskou vybaveností.

Pozemek je prodáván jako celek, ale je zde i možnost koupě pouze jedné poloviny.

Více informací k uvedeným pozemkům ráda sdělím. Neváhejte mě proto kontaktovat.

Budu se těšit na setkání.

Číslo nabídky:371523Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objekt, septik

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jaroslava Vlková
Kontakt na makléře Ing. Jaroslava Vlková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.