RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1143 m2, Bořetice

Nedostupné, nevolat

Bořetice

V přímém zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v Bořeticích u Hustopečí s připravenou projektovou dokumentací pro rodinný dům, včetně potřebných vyjádření pro stavební povolení.

Pozemek obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 24 m a celkovou výměrou 1143 m2 se nachází v nově vzniklé ulici v klidné části obce. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, vody a kanalizace. Dle platného územního plánu lze na pozemku vystavět jak samostatný RD, tak případně dvojdům.
Vzhledem k tomu, že majitelé již zajistili potřebné schvalovací řízení a souhlasy od příslušných orgánů a úřadů, tak stačí zažádat pouze o stavební povolení a nový majitel může začít téměř ihned se stavbou.

Velkou výhodou pro nového majitele pozemku je i to, že současní majitelé mají zpracovaný projekt pro výstavbu RD, který nový vlastník může využít, případně si vypracovat svůj vlastní. Cena projektu je již zohledněna v kupní ceně pozemku.

Obec Bořetice má přibližně 1300 obyvatel, leží 12 km jihovýchodně od Hustopečí a 24 km od Břeclavi. Najdeme zde základní a mateřskou školu, obchody, poštu, obecní knihovnu, restauraci, pekárnu, praktického lékaře, vlakovou stanici a mnoho dalšího.

Jedná se o vinařskou oblast se spoustou vinných sklípků, krásné přírody, cyklostezek a téměř neomezenými možnostmi kam se vypravit na výlet nebo za zábavou. Virtuální prohlídka obce: https://www.virtualtravel.cz/boretice/letecky-pohled#

Majitel si vyhrazuje právo, vybrat konečného zájemce dle jím zvolených kritérií.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:371570Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.