Prodej pozemku pro bydlení, 1143 m2, Bořetice

Prodáno
 • 1143 m2
 • U přírody
 • IS na pozemku
 • Projekt na RD
 • Možnost využití schvalovacího řízení pro stavební povolení

3 190 000 Kč

Cena je včetně kompletního realitního servisu.

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?

Popis

V přímém zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v Bořeticích u Hustopečí s připravenou projektovou dokumentací pro rodinný dům, včetně potřebných vyjádření pro stavební povolení.

Pozemek obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 24 m a celkovou výměrou 1143 m2 se nachází v nově vzniklé ulici v klidné části obce. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, vody a kanalizace. Dle platného územního plánu lze na pozemku vystavět jak samostatný RD, tak případně dvojdům.
Vzhledem k tomu, že majitelé již zajistili potřebné schvalovací řízení a souhlasy od příslušných orgánů a úřadů, tak stačí zažádat pouze o stavební povolení a nový majitel může začít téměř ihned se stavbou.

Velkou výhodou pro nového majitele pozemku je i to, že současní majitelé mají zpracovaný projekt pro výstavbu RD, který nový vlastník může využít, případně si vypracovat svůj vlastní. Cena projektu je již zohledněna v kupní ceně pozemku.

Obec Bořetice má přibližně 1300 obyvatel, leží 12 km jihovýchodně od Hustopečí a 24 km od Břeclavi. Najdeme zde základní a mateřskou školu, obchody, poštu, obecní knihovnu, restauraci, pekárnu, praktického lékaře, vlakovou stanici a mnoho dalšího.

Jedná se o vinařskou oblast se spoustou vinných sklípků, krásné přírody, cyklostezek a téměř neomezenými možnostmi kam se vypravit na výlet nebo za zábavou. 

Majitel si vyhrazuje právo, vybrat konečného zájemce dle jím zvolených kritérií.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Půdorys

Parametry

 • Kategorie:

  Pozemky

 • Odpad:

  kanalizace

 • Voda:

  dálkový vodovod

 • Elektřina:

  230V

Virtuálni prohlídka obce

Lokalita

Obec Bořetice leží v mírně zvlněné krajině na úpatí Ždánického lesa, protéká jí říčka Trkmanka (Svodnica). Nejznámější lokalitou jsou Kraví hory s vinnými sklepy a vinohrady. Dále je zde přírodní rezervace Zázmoníky.

První zmínka o obci pochází z roku 1222, vinařství je zmiňováno od roku 1335. Historické památky zahrnují kostel svaté Anny, hřbitovní bránu a dvě kapličky. Obec je zrekonstruovaná, náves a kulturní dům slouží pro folklórní a jiné akce. V obci je základní škola, mateřská škola, školní družina a jídelna.

Bořetice mají bohatý společenský a kulturní život, s plesy, výstavami vín, koncerty a třídenními krojovými hody začínajícími první neděli v srpnu.

Bořetice jsou významnou vinařskou obcí s 168,8 ha vinic. Nejčastěji pěstované odrůdy jsou Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Neuburské a Müller Thurgau. Červená vína dosahují vysoké kvality, například Modrý Portugal a Frankovka. V roce 2000 byla založena recesistická republika Kraví hora s více než 260 vinnými sklípky.

Image
Image
Image

Hypotéční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční
kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4.9%

13 545 Kč

Kontaktní formulář