RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 145 m2, Malešov

1 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Malešov

Exkluzívně nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě a bydlení o velikosti 1.072 m2. Pozemek je situován na západním okraji obce Malešov (10 km východně od Kutné Hory) v klidné a rovinaté lokalitě východní části středočeského kraje. Současný majitel pozemek zhodnotil a zajistil potřebná povolení a dokumentaci. Existuje smlouva s ČEZ o připojení elektrické energie k pozemku, které vybuduje vybraná firma. Dále je zřízeno povolení stavby k obecní vodovodní a kanalizační přípojce. Dále je platné stavební povolení k vjezdu na pozemek. Majitel disponuje zpracovanou projektovou dokumentací k výstavbě RD včetně všech souhlasných stanovisek dotčených orgánů a souhlasem s územním plánem tohoto projektu.

Městys Malešov se nachází v okrese Kutná Hora, kraj Středočeský, asi šest kilometrů jihozápadně od Kutné Hory. Žije zde přibližně 1 000 obyvatel. Historické jádro městyse je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Městys leží na regionální železniční trati Kutná Hora – Zruč nad Sázavou.
V obci se nachází restaurace, malý pivovar, víceúčelové sportovní zařízení a historická tvrz. Nejbližší okolí lokality je vhodné pro volnočasové aktivity – turistika a cykloturistika.

Nejblíže položeným střediskem je okresní město Kutná hora (6 km a 9 min cesty), které poskytuje včetně svého historického centra i plnou občanskou vybavenost – nákupní střediska, zdravotnická zařízení (nemocnice, lékárny), sportovní zařízení (plavecký bazén), kulturní objekty (centrum města, Chrám sv.Barbory, …), ZŠ, MTŠ, banky, restaurační zařízení a občerstvení a další možnosti k trávení a provozování volnočasových, kulturních a sportovních aktivit.

Dostupnost hlavního města Praha (metro Černý most) je 75 km a 60 min jízdy autem. Spojení do Kolína (18 km a 23 min) a spojení do Pardubic (50 km a 55 min)

V případě zájmu jsem připraven představit Vám tento stavební pozemek v rámci individuální prohlídky.

Číslo nabídky:371902Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Dr. Laušman Roman
Kontakt na makléře Dr. Laušman Roman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.