RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 98 m2, Český Brod

4 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Český Brod

Novinka pro všechny toužící po dostatku prostoru!

Na nového majitele už se těší tento světlý a velký byt v ulici Boženy Němcové. Místní vědí, že jde o klidnou lokalitu přímo navazující na klidnou vilovou čtvrť.

Celková užitná plocha bytu činí nadprůměrných 98 m2 (z toho 8m2 tvoří 2 lodžie orientované na jih a na sever, a 4m2 sklep).
Najdete jej ve 3. patře zrevitalizovaného domu. Je v původním udržovaném stavu, pro představu možného uspořádání najdete ve fotodokumentaci i vizualizace.

Dům, ve kterém je jednotka umístěna, najdete kousek od centra města. Bez přecházení hlavní silnice se z něj dostanete do ZŠ a školní jídelny. V pěší dostupnosti do 10 min najdete i poštu, MŠ, gymnázium, obecní úřad, náměstí, poštu..., zkrátka kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních.

Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.

Ve městě je plná občanská vybavenost, vše máte doslova v pěší dostupnosti - školy (MŠ, ZŠ, SŠ) i široké spektrum obchodů a služeb. Český Brod oplývá i spoustou volnočasových aktivit jak kulturních, tak sportovních.

Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy vlakem je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí na Prahu ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut).
Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.

Zavolejte, rádi vám vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována!

Číslo nabídky:371957Plocha užitná:98
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Ing. Šoupal Petr
Kontakt na makléře Ing. Šoupal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.