RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej činžovního domu, 800 m2, Zvoleněves

4 630 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zvoleněves

Dovolujeme si vám nabídnout investiční příležitost v objektu bývalé četnické stanice ve Zvoleněvsi.

Budova byla postavena v roce 1913, jako jeden z objektů cukrovaru ve Zvoleněvsi. V roce 1935 byly provedeny stavební úpravy a byla zde zřízena četnická stanice. Z toho vyplývá specifická orientace jednotek se dvěma vchody. V současné době je obývána, formou pronájmu, pouze jedna bytová jednotka.

Vzhledem k tomu, že do objektu nebylo dlouho investováno, celkový stav není utěšený a budoucí investor musí zvážit větší investice. K dispozici je statický posudek, který nabízí dvě možnosti. Možnost jak objekt zachránit v původním rozsahu, případně nabízí kompletní demolici s možností nové výstavby. Obě varianty mají mnohá plus, ale i výhrady. Nicméně po úpravách stávajících 6 bytových jednotek lze vytvořit 11 samostatných jednotek. Počítá se s využitím i podkrovních prostor.

Objekt se prodává z důvodu změn investičních plánů majitele. Pro potřeby rekonstrukce však byla již dodána nová plastová okna. Ty jsou, samozřejmě, součástí prodeje.

Objekt stojí na vlastním pozemku a je nabízen s dalšími pozemky u domu o výměře 246m2. Přístup je z obecní komunikace, která byla nyní upravena zámkovou dlažbou. Připojení objektu na IS: elektřina, voda, kanalizace; plynová přípojka je ukončena u domu.


Pro další informace kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:372145Plocha užitná:800
Kategorie:

Nájemní domy (činžovní domy)

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšenáVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Beneš
Kontakt na makléře Zdeněk Beneš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.