RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru, 700 m2, Teplice

75 000,00 Kč 

Teplice

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu reprezentační komerční prostor v centru okresního města Teplice, v ulici 28. října, jedné z nejrušnějších ulic města.
Nejen, že je zde velká průchodnost obyvatel, ale současně jsou v bezprostřední blízkosti zastávky MHD, meziměstských dopravců a vlakového nádraží. Parkování je možné ve stejné ulici.
V minulosti tento čtyřpodlažní objekt sloužil jako pobočky bank, a samozřejmě zde byly prostory k setkávání s klienty, stejně tak, jako zabezpečené prostory.
Nabídka se týká dvou podlaží o výměře 700 m2.
Možnosti využití této nemovitosti jsou velmi široké. Můžete využít reprezentativní vzhled, množství klimatizovaných kanceláří, výhodu snadné dostupnosti a zřídit zde sídlo Vaší firmy.
Jako bonus zde máte k dispozici množství bezpečnostních kamer i nouzové východy, zajištěné mřížemi. Sociální zařízení na vysoké úrovni, dvě kuchyňky, to je samozřejmost.
Velkorysé schodiště s ochozem působí velmi elegantně a Vy můžete opět tyto prostory využít k prezentacím své práce, případně ve spolupráci s partnery uspořádat malou výstavku, ať už začínajících umělců, nebo třeba dobročinných akcí.
Využití této nemovitosti je opravdu široké. Ať už se rozhodnete být na "dobré" adrese se svou firmou, nebo chcete třeba rozšířit různé služby svým zákazníkům, potkávat se s klienty v centru města, nebo máte jiný skvělý nápad při pohledu na takové místo, pak mě neváhejte kontaktovat... rád Vám pomohu uskutečnit Vaše plány.

Nájemné je měsíčně 75.000Kč.

A první výhoda pro Vás.., provizi RK neplatíte!

Číslo nabídky:372203Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V
Stav objektu:po rekonstrukciTopení:ústřední plynové, Klimatizace
Budova:cihlováDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Jeníkovský Jiří
Kontakt na makléře Jeníkovský Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.