RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 567 m2, Děčín

580 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

Toužíte po tom vlastnit kousek přírody? Posedět a relaxovat ve stínu jabloní? V děčínské části Chrochvice nabízíme na prodej zahradu s chatkou o celkové výměře 567 m2. Zahrada je výborně udržovaná, s charakterem rekreačním. Jsou na ní vzrostlé jabloně a okrasné keře.

Pozemek zahrady je v osobním vlastnictví a je součástí zahrádkářské osady. Přístupová cesta je ve vlastnictví města Děčín, u vchodové branky je možnost parkování. Případně je možné přes hlavní bránu do osady přijet po širší travnaté cestě ke spodní brance. V této části je možné vybudovat vjezd na pozemek zahrady. Ten je v jihozápadní části více v severovýchodní mírně svažitý.

Útočiště při nepřízni počasí poskytne menší dřevěná chata postavená na pozemku o výměře 14 m2. Je částečně podsklepená. Chata má číslo evidenční a v katastru nemovitostí je vedena jako stavba pro rodinnou rekreaci. Její součástí je předsíň a ložnice.

Elektřina zavedena zatím není, je však smlouva se společností ČEZ s realizací přípojky v měsíci říjnu 2024.
Na pozemku zahrady je studna s užitkovou vodou vystavěná z betonových skruží. Pro čerpání vody se využívá elektrocentrála. Dále je v horní části zahrady položena hadice, která napájí pozemky zahrad v osadě vodou z nedalekého potoka. Voda se pouští jedenkrát týdně ve stanovenou dobu. Na pozemku zahrady je suché WC.

Máte-li zájem o bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

V případě více zájemců prodej nejvýhodnější nabídce.

Nabízíme bezplatné poradenství ohledně financování koupě.

Číslo nabídky:372518Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaDoprava:MHD

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Kostovič Petr
Kontakt na makléře Mgr. Kostovič Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.