RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 196 m2, Horní Řasnice

760 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Řasnice

Nabízíme exkluzivně na prodej ideální polovinu rodinného domu, na okraji obce Horní Řasnice u Frýdlantu, 5 km od polské hranice. Dům s předválečnou historií o zastavěné ploše 196 m2 stojí na kamenných základech, je částečně podsklepen. K původnímu venkovskému domu u silnice byla dostavěna rozsáhlá cihlová přístavba. V domě jsou nyní dva byty 3+1, každý cca 90 m2 a dále nevyužívané plochy cca 300 m2 vhodné k přestavbě. Střecha krytina eternit, dřevěný krov, jeden komín. Obvodové stěny a nosné vnitřní zdi jsou tloušťky 50 cm. Elektřina 220 V, 380 V, nutno vybudovat přípojku vody z obecního vodovodu v komunikaci u domu, odpady do jímky na pozemku, vytápění z kotle na tuhá paliva , rozvody do radiátorů. Dům stojí ve svahu, na klidném místě, s celodenním slunečním svitem a ojedinělým výhledem do kraje. K domu o náleží garáž 30 m2 a podlouhlý svažitý pozemek 2081 m2 až k potoku. Občanská vybavenost v Dolní Řasnici, Novém Městě pod Smrkem nebo ve Frýdlantu. Dopravní spojení vlakem, busem. Dům je ve stavu před celkovou rekonstrukcí nebo demolicí.

Číslo nabídky:372662Plocha užitná:196
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:špatný
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.