RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej ubytovacího zařízení, 557 m2, Zborovy

15 300 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zborovy

Uvažujete o provozování vlastního penzionu?
V lokalitě obklopené přírodou?
V místě vhodném pro teambuilding a soukromé akce?

Tuhle představu Vám splní penzion u "bran" Šumavy, v obci Nicov, okres Klatovy.

Penzion se stálou klientelou je ideální investiční příležitostí s vysokým potenciálem a atraktivní návratností. Jedná se o patrový objekt s jedním podlažím. Celková plocha pozemku činí 1228m2. Devět dvou až tří lůžkových pokojů pohodlně poslouží 21 hostům.

Popis objektu: Přízemí objektu zahrnuje restauraci a sociální zařízení, kuchyni, kancelář, sklad i technické zázemí. Dále se zde nacházejí dva pokoje a byt pro majitele/ provozního penzionu. Příjemně Vás překvapí společenská místnost s krbem a kulečníkem, kterou můžete projít do zahrady s bazénem.
V prvním patře se nachází celkem 9 pokojů s vlastním sociálním zařízením (4 pokoje s balkonem), prostorná terasa a společný kuchyňský kout.
Suterén objektu skýtá nadstandardní bonus v podobě vířivky a sauny.

Přilehlá zahrada poskytuje dostatek soukromí i pro více skupin. Venkovní osvěžení v horku zajistí bazén a večerní posezení lze zpříjemnit posezením u jednoho ze dvou venkovních krbů.

Technický popis: Objekt je vystavěný z cihel, tvárnic a z malé části z kamene. K dispozici jsou tři studny, které zásobují pitnou vodou v kojenecké kvalitě celý objekt a bohatě postačí i pro napuštění venkovního bazénu (5x10m). Teplá voda je ohřívána pomocí plynového kotle, nebo elektřinou. Vytápění penzionu je zajištěno plynovým kotlem v kombinaci možného přepnutí na krbová kamna k výměníkem. Penzion disponuje vlastní čistírnou odpadních vod (ČOV). Parkování je možné na 4-5 parkovacích místech přímo u penzionu na vlastním pozemku.

Stav objektu je udržovaný, což zajišťuje minimální investice na nákladné opravy nebo údržbu. Renovace střechy proběhla v roce 2008.
Nemovitost disponuje plným vybavením pro komfortní převzetí provozu ubytovacího zařízení.

Poloha penzionu je strategicky výhodná, s vynikajícím přístupem k veřejné dopravě, v blízkosti města Klatovy (17km) a Sušice (25km). Hrad Rábí i zámek v Plánici je na dosah, stejně jako turistické a cyklotrasy v Pošumaví. Hosté penzionu ocení možnost zajištění projížďky na koních, či návštěvu vyhlášeného steakhousu v Soběsukách. Díky tomu a také mnoha v okolí pořádaných tradičních akcí je zde zaručený stabilní zájem o pronájem prostor.

Penzion v obci Zborovy nabízí skvělou příležitost pro investory hledající stabilní a výnosnou investici.

Již nyní se těším, jak Vás provedu celou nemovitostí, která opravdu stojí za to!

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele.

Číslo nabídky:372693Plocha užitná:557
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:ČOV pro celý objekt
Voda:zdroj pro celý objekt, StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýTopení:lokální plynové, lokální tuhá paliva
Budova:smíšenáDoprava:autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Kamila Šebková
Kontakt na makléře Ing. Kamila Šebková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.