RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 108 m2, Stolany

7 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Stolany

Využijte jedinečné příležitosti si koupit vlastní pozemek o rozloze 635 m2 a stavby rodinného domu s dispozicí 4+1 a následně realizace interiéru podle svých snů.

Rodinný dům je přízemní, nepodsklepený s valbovou střechou se sklonem 22 stupňů a je bez obytného podkroví. Základy domu jsou betonové, nosné svislé zdivo je z pórobetonu (Ytong), krovy jsou dřevěné, krytina střechy je skládaná tašková. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem.

Podlahové vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře a kuchyňská linka) si může kupující zajistit sám nebo lze realizovat na přání kupujícího dle individuální kalkulace jednotlivých dodavatelů.

Dům je napojen na vodovod, splaškovou kanalizaci, elektřinu a plyn. Dešťová voda je svedena do vsaku na pozemku. Přístup k domu je zajištěn přes obecní komunikaci a parkování vozidel je navrženo na zpevněné ploše na pozemku.

Dům je ve fázi dokončené hrubé stavby včetně oken, vstupních dveří, střešní konstrukce a střešní krytiny. V brzké době započnou práce na rozvodech elektriky, vody a odpadu uvnitř domu. Předpokládaný termín kolaudace domu je podzim 2024.

V ceně domu a pozemku je dokončený dům včetně zpevněných ploch dle projektové dokumentace a plotu na třech stranách pozemku mimo přední strany, která již bude na novém majiteli. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře) není zahrnuto v inzerované ceně.

Obec Stolany je vzdálená pouhé 4 km od Chrudimi. V obci je mateřská i základní škola, fotbalové hřiště a dětské hřiště.

V případě zájmu Vám pomůžeme se získáním výhodného financování. Pro více informací nebo domluvení si prohlídky domu mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:372788Plocha užitná:108
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Topení:ústřední plynové, Podlahové
Budova:cihlováDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Ing. Melichar Pavel
Kontakt na makléře Ing. Melichar Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.