RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 5950 m2, Onomyšl

7 378 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Onomyšl

Nabízíme k prodeji krásný rovinatý pozemek o celkové výměře 5 950 m2 v obci Onomyšl u Kutné Hory. Dříve vykácený sad je v územním plánu vedený jako zastavitelná plocha Z3 - SV s hlavním způsobem využití pro bydlení venkovského typu, v tomto případě v přízemních rodinných domech s obytným podkrovím. Územní plán připouští velikost stavební parcely nejméně 800 m2. Zastavitelnost je 20% výměry jednotlivé stavební parcely. Pozemek je částečně oplocen, přístup zajištěn ze silnice II. třídy, v zadní části přiléhá k zahradám zastavěné části obce. Lokalita je klidná a velmi atraktivní. Lokalita není zasíťovaná, obec však disponuje veřejnou vodovodní sítí a kanalizací s tím, že územní plán předpokládá jejich rozvoj v rámci zastavitelných ploch. Onomyšl je vzdálená 6 km od Uhlířských Janovic a 16 km od Kutné Hory, se kterými je propojena autobusovým spojením.
Bližší informace a sjednání prohlídky nemovitosti u makléře nabídky.

Číslo nabídky:373004Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Jaroslav Slavotínek
Kontakt na makléře Mgr. Jaroslav Slavotínek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.