RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej trvalého travního porostu, 29252 m2, Železný Brod

1 082 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Železný Brod

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 2,92 ha, trvalý travní porost u obce Jirkov. Pozemky jsou vedené v půdních blocích SZIF, dlouhodobě udržované, svažité, orientované na jih směrem k Železnému Brodu. Pozemky na sebe navazují, nebo jsou v těsné blízkosti. Součástí je 2800 m2 lesního porostu, vedeného jako ostatní plocha. Vzhledem k poloze pozemků na jižním okraji obce Jirkov se jedná o velmi klidnou, slunnou lokalitu, s přístupem po obecní cestě a cestě Státního pozemkového úřadu. Z pozemků je malebný výhled do údolí Jizery a na okolní krajinu. Krom zemědělství se zde nabízí možnosti zahradničení, relaxace a dalších aktivit, které si nový majitel bude moci přizpůsobit podle svých představ. Ráda vám poskytnu další informace o této zajímavé nemovitosti.

Číslo nabídky:373044Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.