RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1059 m2, Louňovice pod Blaníkem

Informace u makléře

Louňovice pod Blaníkem

Aktualizace fotogalerie - stav ke dni 31.1.2024.

Ke koupi nabízím stavební pozemek určený pro výstavbu rodinného domu včetně stavebního povolení. Výměra pozemku je 1059 m2.

Stavba rodinného domu již probíhá. Z tohoto důvodu není v inzerci uvedena cena. Koupi lze řešit v jakékoliv fázi výstavby. Čím dříve, tím větší bude prostor pro případné klientské změny. Součástí galerie jsou fotky ze dne 31.1.2024 a také vizualizace případné podoby budoucího domu. Výstavba probíhá zároveň také na vedlejším pozemku (totožný dům).

Pro aktuální informaci ohledně provedených prací a ceny mě prosím kontaktujte na uvedeném tel. čísle/mailu. Na vyžádání rád zašlu také projektovou dokumentaci. Dokončení stavby je v plánu v létě/na podzim 2024.

Pozemek se nachází na nádherném místě v městysu Louňovice pod Blaníkem, doslova pod touto bájnou horou. Městys nedávno dokončil kompletní síťování pozemků v této oblasti. K dispozici je tedy veškerá infrastruktura (připojení na obecní vodovod, kanalizaci i elektřinu). Počítá se rovněž s plynem a připojením k internetu.

Příjezd k pozemku je možný po obecní, nově vyasfaltované komunikaci. Jsou též vybudovány stožáry a lampy veřejného osvětlení.

Louňovice pod Blaníkem nabízejí kompletní občanskou vybavenost: zdravotní středisko (zubař, praktický lékař a logoped), pošta, škola, školka, knihovna, obchod a restaurace.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Číslo nabídky:373453Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Mgr. Martin Pavlíček
Kontakt na makléře Mgr. Martin Pavlíček

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.