RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1537 m2, Příkosice

2 250,00 Kč  (Včetně provize RK)

Příkosice

Předmětem prodeje je pozemek o výměře 1537 m², který se nachází v malebné obci Příkosice, jež nabízí unikátní spojení venkovského klidu s možností moderního bydlení.

Pozemek o rozloze 1537 m² vám dá maximální volnost při plánování a stavbě vašeho budoucího domova nebo možnost prodeje dvou parcel o výměře 730 m² a 807m².

Dostupnost inženýrských sítí: Aktuální informace ukazují, že v obci Příkosice bude v blízké budoucnosti k dispozici vodovodní řad s hydranty a rozvody na jednotlivé pozemky. Plánovaný termín dokončení projektu je k datu konce roku 2023, s předpokládanou realizací v dubnu 2024. Tato nová infrastruktura přinese významné výhody pro budoucí vlastníky tohoto pozemku. Je nutné mít na paměti, že v obci není kanalizace, a kupující bude zodpovědný za vybudování vlastní čistírny odpadních vod (ČOV) v souladu s platnými předpisy.

Pozemek je situován v blízkosti vlakové trati Rokycany - Nezvěstice, což může být výhodou pro ty, kteří chtějí využívat veřejnou dopravu.

V obci Příkosice je k dispozici obecní úřad, který zajišťuje veškeré potřebné administrativní záležitosti. Dále se zde nachází mateřská škola, obchod, knihovna, restaurace a koupaliště. Tělovýchovná jednota Čechie nabízí různé sportovní oddíly, včetně fotbalu, florbalu a ledního hokeje, což znamená, že se můžete zapojit do sportovního dění v místním prostředí. Tento pozemek nabízí jedinečnou příležitost pro budoucnost s ohledem na plánovanou infrastrukturní rozvojovou změnu v obci Příkosice.

Číslo nabídky:373537Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Davidová Lenka
Kontakt na makléře Davidová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.