RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 888 m2, Litoměřice

860 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Litoměřice

Kolonie Pod Radobýlem je poměrně vyhledávanou lokalitou pro koupi zahrady. Je to jedna z mála lokalit, kde se zahrady rozprostírají na rovině či velmi mírně svažitém svahu. Její východní cíp tvoří zahrady mimo hlavní kolonii. Tento cíp je lemován příjezdovou cestou a tak mají majitelé v této části možnost vstupu jak z betonové cesty směrem k vodárně tak ze spodní části ze štěrkové cesty vedoucí podél bývalých kasáren. Pozemek, který je dle územního plánu možné využít pro výstavbu objektu do 30 m2 dle podmínek regulativu má celkovou výměru 888 m2 a je kónického tvaru. Spodní část u štěrkové cesty je širší, vrchní u betonové užší. Vjezd na pozemek bude komfortnější ze spodní části. V horní části je nyní branka. Na spodní části pozemku je uzávěr vody. Voda je místní, sezónní a pitná. K dispozici ji zahrádkáři mají od jara do podzimu. Na pozemku stojí starší dřevěná stavba. Spíše než stavba se jedná o úschovnu nářadí. Zahrada je nyní v trochu zanedbaném stavu. Ale to vše se dá změnit. Vaše šikovné ruce, chuť budovat z této zahrady může udělat oázu pro odpočinek. Vedle sezónní vody jsou zde vedeny rozvody elektřiny. Zahrada však nyní není zasíťována, ale sousední zahrady ano. Stačí podat žádost o zřízení odběrného místa a máte elektřinu. Kanalizace je zde řešena individuálně - jímka apod.
Jak bude prodej probíhat. V případě zájmu se na místo můžete podívat sami. Mnoho zájemců to takto dělá. Místo si obhlédnou a poté reagují. Na plotě je umístěna u betonové silnice plachta a tak zahradu neminete. Všem těm, kteří o zahradu projeví za daných podmínek zájem bude poskytnuta možnost podat majiteli svoji protinabídku. Poté budou tyto protinabídky vyhodnoceny. Vaši případnou protinabídku pošlete podle instrukcí, které vám velmi rád předám prostřednictvím emailu.
A jedno malé překvapení na konec. Pan majitel, velmi činorodý pán v důchodovém věku, byl předsedou spolku pěstitelů narcisů. Co to znamená poznáte, pokud si zahradu koupíte a na jaře uvidíte co jsem tím myslel. Těším se na vaše reakce a v případě zájmu jsem vám k dispozici. Pokud vám jsou veškeré informace jasné můžete rovnou přistoupit k emailu a požádat o zařazení do seznamu vážných zájemců, kterým do 14 dnů od zveřejnění inzerce (14.09.2023) odešlu veškeré podklady pro podání nabídky.

Číslo nabídky:373600Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Čížek Aleš
Kontakt na makléře Čížek Aleš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.