RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1206 m2, Liberec

4 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Liberec

Nabízíme exkluzivně na prodej stavební parcelu, výměra 1206 m2, označenou A, v Liberci-Karlinkách. Parcela se nachází pod Ještědským hřbetem s ojedinělým výhledem na Liberec a protější svahy Jizerských hor. Územním plánem je pozemek určen jako plocha bydlení, k zastavění jedním rodinným domem, zastavitelnost 15%, plocha zeleně 70%. Plocha je rovinatá s minimálním sklonem směrem k Liberci, s celodenním slunečním svitem. Parcela je krajní ze tří sousedících parcel. Podél parcel bude vybudována neveřejná účelová asfaltová komunikace do ulice Klidná, přiveden městský vodovod, kanalizace, podzemní vedení elektřiny 230/400V. Parcely jsou vytyčeny dle zákresu a platného GP. Inženýrské sítě a komunikace jsou schválené, realizace jaro 2024. Pozemky navazující na stavební parcely směrem k Liberci jsou Územním plánem stanovené jako parkové plochy v systému sídelní a krajinné zeleně bez možnosti zástavby. Jedná se o unikátní místo s výbornou dopravní obslužností a zároveň v přírodním prostředí, slunné a oddělené od městského ruchu, s otevřeným výhledem do krajiny a dostatkem prostoru. Ideální místo pro Váš nový domov.

Číslo nabídky:373661Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.