RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2241 m2, Nová Ves pod Pleší

13 450 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nová Ves pod Pleší

Atraktivní stavební pozemek v oblíbené lokalitě, na okraji rezidenční zástavby, s krásným výhledem do krajiny a velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy.

Pozemek je přibližně lichoběžníkového tvaru, mírně svažitý, s jihozápadní orientací. Pozemek tvoří proluka v zástavbě moderních domů, v klidném prostředí na okraji obce v sousedství přírody, a je určen k bydlení v rodinných domech. Podmínky výstavby Vám rádi pošleme.
Na pozemek jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - elektřiny, vodovodu a kanalizace. Příjezdová komunikaci je vybudována ze zámkové dlažby.

Obec leží v malebné krajině v sousedství brdských lesů s velmi čistým ovzduším (v minulosti zde bylo vybudováno známé plicní sanatorium). V obci nalezneme rozsáhlou občanskou vybavenost - obecní úřad, mateřskou a základní školu, poštu, lékaře, obchody, restaurace, sportovní areál, sokolovnu a kulturní dům s knihovnou.

Výborné je dopravní spojení – autem budete po rychlostní komunikaci R4 na hranici Prahy již za cca 20 minut. K dispozici je rovněž autobusové a vlakové spojení PID.

Ceny nemovitostí v dlouhodobém horizontu stále rostou. Využijte úrokových sazeb nižších než je inflace k investici do pozemku, která patří k velmi výnosným a bezpečným investicím. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.

Číslo nabídky:373808Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Ing. Karnold Radek
Kontakt na makléře Ing. Karnold Radek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.