RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 931 m2, Lovečkovice

750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lovečkovice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi pozemek o výměře 931m2 v obci Touchořiny u Lovečkovic. Touchořiny jsou klidnou obcí v Českém středohoří. Okolní příroda je ideální pro turistiku, cyklistiku, houbaře, či k dobití energie po pracovním shonu. Nabízený pozemek je přístupný autem i pěšky po obecní cestě.
Zahrada spadá dle platného územního plánu do Plochy smíšené obytné - venkovské (SV): hlavní využití: pozemky staveb pro bydlení (rodinné domy), souvisejících zahrad a dalších zemědělských pozemků, přípustné využití: pozemky staveb pro rodinnou rekreaci. Podmínky prostorového uspořádání: - Novými stavbami a změnami staveb nesmí být narušeny urbanistické a architektonické hodnoty stávající zástavby. Nové stavby a změny staveb v zastavěném území nesmí převýšit nejvyšší přilehlé objekty určující charakter místa.
- Z důvodu zachování stávajících hodnot zástavby a v souladu s nimi je možno stavby pro bydlení (stavby pro rekreaci) a další související stavby, včetně průčelí budov, v nichž jsou okna obytných místností, umístit až na hranici pozemku (přípustný kontakt s komunikací).
Elektřina a voda jsou dostupné v cestě před pozemkem, možno zažádat o připojení.
V případě zájmu kontaktujte náš team a objednejte se na prohlídku. Vaší nemovitost můžete také nabídnout protiúčtem.

Číslo nabídky:373907Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.