RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 136 m2, Litvínov

Informace u makléře

Litvínov

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží a neobvykle velkou zahradou ve velmi žádané lokalitě, v ulici K Loučkám č. p. 1415.

Dům stojí na pozemku o rozloze 904m², který poskytuje dostatek prostoru pro venkovní aktivity, relaxaci, případně nový stavební záměr.
Tento dvoupodlažní cihlový řadový dům s garáží disponuje třemi pokoji a obytnou půdou. Celková zastavěná plocha domu a garáže činí 83 m² . Užitná plocha se rozprostírá na 146 m² .
V přízemí je obývací pokoj, kuchyně, hala se schodištěm, WC a předsíň. V prvním patře jsou dvě ložnice, z toho jedna s balkonem. Dále hala, koupelna a po dřevěných schodech vstup na obytnou půdu.
V suterénu je prádelna, plynový kotel, skladištní prostory a průchod sklepem do garáže, kde se nachází servisní kanál na opravu automobilů.

Nemovitost je připojena na veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Jedná se o koncovou sekci řadového osmidomku připojeného k hlavní ulici. Dvoupodlažní rodinný domek s obytnou půdou je plně podsklepený. Elektrické instalace jsou hliníkové, vedené v chránících trubkách pod omítkou. Schodiště a podlahy jsou dřevěné. Zdi jsou izolovány proti zemní vlhkosti.
Vytápění domu je řešeno nejen teplovodními radiátory připojenými na plynový kotel v suterénu, ale i krbovými kamny umístěnými v obývací místnosti.

V roce 2010 prošel rodinný dům částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k výměně plastových oken, zateplení domu a k pokládce nových betonových tašek po celé sedlové střeše.

Díky výborné poloze vám tato nemovitost poskytne klidné bydlení v podhůří Krušných hor, zároveň je velmi blízko do areálu Loučky. Sportovní areál Klíny je též lehko dostupným a oblíbeným cílem.

Úplný plán domu zašlu po dohodě e-mailem.

Našim klientům zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Číslo nabídky:374590Plocha užitná:136
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Michal Novák
Kontakt na makléře Michal Novák

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.