RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 110 m2, Otnice

Nedostupné, nevolat

Otnice

Hledáte místo pro výstavbu vlastního útulného domova s dobrou dostupností do Brna? Zároveň se nechcete starat o velký pozemek? Dům v klidné ulici v obci Otnice vám toto přání splní.

Rodinný dům o uliční šíři 11,5 m je napojený na veškeré IS: elektřina (230 V a 380 V), plyn, obecní vodovod a kanalizace. Celková výměra pozemku je 185 m2. Dům má nový krov a střešní krytinu z pálených tašek. Zdivo je smíšené – vepřovice, pálená cihla, pórobetonové tvárnice. Nicméně kvůli špatnému technickému stavu je dům vhodný k demolici.

Dle platného územního plánu obce je na jeho místě možné postavit polořadový rodinný dům s obytným podkrovím, 2. podlaží může být zapuštěné do svahu. Stavba může být i podsklepená. Max. zastavitelnost pozemku je 35 %. Stavba musí odpovídat urbanistickému a architektonickému charakteru prostředí, přičemž zejména výška objektů nesmí překročit běžnou hladinu zástavby.

Už nehledejte drahé bydlení v bytě a využijte této možnosti bydlení v rodinném domě přesně podle sebe, s pěkným výhledem a menší zahradou. Inspirovat se můžete našimi vizualizacemi.

Do Brna to budete mít kousek, protože obec Otnice je od Brna vzdálená 20 km a pouhých 13 km od Slavkova. Jedná se o klidnou a přátelskou obec zasazenou do krásného přírodního prostředí, která nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost. Je ideálním místem pro rodinný život, obec žije bohatým kulturním životem a mnoha aktivitami pro děti. Využívat můžete školku a devítiletou základní školu, sportovní hřiště, dětské hřiště, fotbalové hřiště s umělou trávou, tenisové kurty a workoutové hřiště. K relaxaci slouží místní rybníky.

Supermarkety Penny, Lidl a Makro se nachází v blízkém okolí, stejně jako nákupní centrum Olympia v Brně, které je dostupné za 20 minut jízdy. Obec má tři zastávky IDS JMK a je dobře dostupná autobusovou dopravou.

Zdarma vám zajistím financování s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb.

Číslo nabídky:375429Plocha užitná:110
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:špatnýTopení:lokální plynové
Budova:smíšenáDoprava:MHD, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.