RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 600 m2, Markvartice

3 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Markvartice

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti v obci Markvartice, část obce Markvartice, okres Jičín. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s ohledem na svůj potenciál a výhodnou polohu. Objekt, který je v započaté rekonstrukci, je postavený ze smíšeného stavebního materiálu a nachází se na zastavěné ploše o velikosti 330m². Jedná se o dvoupatrovou, celopodsklepenou nemovitost . Objekt fungoval jako restaurace s velkým sálem, takže celé přízemí domu je možné využít jako provozovnu pro své podnikání. V patře domu byla započatá rekonstrukce prostor k bydlení. Jedním z hlavních faktorů, které by mohly zaujmout zájemce, je počet míst k parkování, kterých je zde k dispozici 5 před domem a ještě je možné parkovací místa rozšířit o pozemek 119m2, který je za domem. To je zvláště atraktivní pro obchodní provozy, které potřebují dostatek parkovacích míst pro své zákazníky. Nabídka je určená pro podnikatele, kteří mají zájem spojit svůj podnikatelský záměr s bydlením. Obec Markvartice je dobře dostupná do okresního města Jičína - cca 12km.

Číslo nabídky:375574Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostOdpad:jímka
Voda:StudnaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jana Černá
Kontakt na makléře Jana Černá

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.