RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 361 m2, Kolín

920 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kolín

Nově Vám nabízím pěknou rovinatou zahrádku na vinici v obci Kolín o výměře 378 m2 plus spoluvlastnický podíl 1/17 z příjezdové cesty k zahrádce. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou a chatka k rekonstrukci o výměře 17 m2. Vedle chatky je zahradní dřevěný domek s pevným základem, který byl postaven před třemi lety.
Součástí ceny pozemku jsou vzrostlé stromy (meruňka, švestka, višeň, třešeň), dále - sekačka trávy, křovinořez, elektro-centrála, čerpadlo na vodu ze studny, písková filtrace k bazénu, schůdky k bazénu, posezení stůl a židle, houpací lavice, slunečník, trampolína, houpačky na dřevěnou konstrukci vedle zahradního domku, nářadí k užívání zahrady, kolečko, lopaty, hrábě, nůžky, pilky.
Na kompletní chod zahrádky již několik let postačila centrála, která je součástí prodeje. Zároveň se řeší možnost připojení elektriky od ČEZu.
V obci je kompletní občanská vybavenost.
V případě zájmu o více informací mne kontaktujte.

Číslo nabídky:375610Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Zadražil
Kontakt na makléře Michal Zadražil

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.