RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem komerčního prostoru, 940 m2, Litoměřice

120,00 Kč 

Litoměřice

Předmětem pronájmu jsou prostory, určené k podnikání, kolaudované jako dílenské a skladovací, které v současné době procházejí částečnou rekonstrukcí a modernizací. Důraz je kladen hlavně na úspory provozních energií. Prostory se nachází v přízemí budovy čp. 443. Využitelná podlahová / manipulační plocha činí 850 m2. Dalších cca 90 m2 tvoří doprovodné technické prostory. Světlá výška místností je 3,35 m. Všechny prostory mají podlahovou plochu v jedné úrovni s hlavním vstupem a přístupem k veřejné komunikaci. To umožňuje snadný pohyb materiálu mezi jednotlivými místnostmi a nakládkou pomocí paletových vozíků.
Prostory mají široký hlavní vchod do centrální chodby, ze které jsou pak samostatné vchody do jednotlivých místností a sálů. Možný je boční vstup přes místnosti, které mají i výlohu a je možné je využít jako prodejnu, na konci centrální chodby únikové schodiště, důležité pro provoz z hlediska požární bezpečnosti. Celá dispozice je zřejmá z plánu podlaží.
Celá budova je postavena systémem montovaného skeletu. To umožňuje částečné úpravy dispozice, např. spojování, nebo naopak rozdělení jednotlivých prostor dle konkrétních potřeb nájemce. To vše lze uzpůsobit vašemu podnikání. Bezpečnost budovy je zajištěna panikovým kováním na hlavním vstupu. Protipožární opatření zajišťuje rozvod požární vody k systému hydrantů a osazení hasících přístrojů.
K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě. Celý prostor je jištěn kapacitním jističem. Některé místnosti mají vlastní jištění s možností odpočtu odběru (podružný elektroměr). Ve všech místnostech bude v rámci modernizace osazeno nové LED osvětlení. To přinese výrazné úspory elektrické energie. Elektrickou energii přepisuje Pronajímatel na Nájemce.
Kotelna je osazena novým úsporným systémem Buderus 35kW s vysokou účinností a ekvitermní regulací topení. Další úspory jsou zajištěny modernizací topného okruhu s výrazným snížením objemu topné vody. Za zmínku stojí to, že celé podlaží je částečně zapuštěno do terénu, což samo o sobě snižuje jak zimní nároky na topení, tak v létě nároky na případně osazenou klimatizaci. Kromě toho jsou prostory vybaveny vzduchotechnikou, zajišťující cirkulaci čerstvého vzduchu. Část prostor je možné větrat přímo, nově osazenými plastovými okny. Odběr plynu bude také zajištěn převedením smlouvy na Nájemce.
Vodné/stočné je hrazeno pronajímatelem, na základě vyúčtování dodavatele. Prostory mají vlastní vodovodní okruh, oddělený od ostatních nájemců v budově a měřený podružným vodoměrem.
V prostorech je dostatečné množství sociálních zařízení pro zaměstnance. V místě je zastávk MHD. Z pohledu zaměstnanců může být bonusem dobře zásobená samoobsluha, Česká pošta partner a Zásilkovna přímo v objektu.
Pronajímatel preferuje jednoho stabilního nájemce. Tomu umožní podnajmout prostor jiným uživatelům, bude-li to v souladu s příslušnými hygienickými a požárními předpisy.
Pronájem je možný na dobu neurčitou se šesti měsíční výpovědní lhůtou, tak na dobu určitou s případnou opcí.

Číslo nabídky:375850Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Jednotka:za m2 za měsícStav objektu:velmi dobrý
Budova:panelová
Aleš Čížek
Kontakt na makléře Aleš Čížek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.