RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1403 m2, Ondřejov

4 700,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ondřejov

Dovoluji si Vám nabídnout prodej pozemku 1.403 m2 v obci Turkovice u Ondřejova, P-V.
Pozemek je mírně svažitý a polovina pozemku blíže k silnici je územním plánem vedená jako SV - plochy smíšené, obytné, zadní část pozemku je vedená ja ZS - zeleň soukromá a vyhrazená.
IS - elektřina, vodovod, kanalizace na pozemku. Z pozemky byly odstraněny betonové panely a je připravený na úpravu dle projektu budoucího majitele.
Kompletní občanská vybavenost je ve 2 km západně vzdáleném Ondřejově včetně obchodů, služeb, lékarny, pošty, MÚ, MŠ, ZŠ.
Dopravní dostupnost - v obci BUS, vlaková zastávka Senohraby (43 minut Hlavní nádraží) je vzdálená 3 m, nájezd na D1 10 minut.
Nespornou výhodou a příjemným zpestřením je okolí krásného Ladova kraje, který nabízí nespočet aktivit společenských, relaxačních či sportovních.

Číslo nabídky:375892Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

František Babčický
Kontakt na makléře František Babčický

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.