RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej atypického bytu, 131 m2, České Budějovice

6 295 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

České Budějovice

Tento byt je vhodný pro někoho, kdo hledá po příchodu domů prostor, který mu poskytne pocit volnosti. Prostor, který neomezuje, nejsou v něm bariéry v podobě stěn a umožňuje volný pohyb. Navíc je plný světla, přírodních materiálů a zákoutí, která lze využít pro různé účely.
Zkolaudován jako byt, koncipovaný jako ateliér. Tím nabízí možnost dokonalého propojení bydlení s podnikáním typu cvičitel jógy, umělec, psycholog, ale má co nabídnout komukoliv, kdo je třeba pracovně velmi vytížený a zavřený v práci mezi čtyřmi zdmi. Někomu, kdo po náročném dni chce přijít domů a užívat si otevřený prostor s dřevěnými trámy a zelení. Z kuchyně být navíc vizuálně spojený se zahradou a střešními okny pozorovat oblohu.
A to vše tak blízko centra Českých Budějovic. V místě, kde máte na dosah ruky vše, na co si vzpomenete.

Tento byt vznikl jako půdní vestavba. Původní myšlenka bývalých majitelů byla vytvořit ateliér pro syna, kde by zároveň mohl pracovat i bydlet. Od této myšlenky byl jen krůček k realizaci. Využili prázdný půdní prostor a vdechli tak nový život nevyužitému místu.
V domě se nachází pouhé čtyři bytové jednotky a panují tam výborné sousedské vztahy. Díky tomu je možné společně využívat zahradu, a to jak ryze prakticky, tak i k odpočinku. Každý zde má svůj díl, na kterém se pěstuje zelenina a bylinky, ale je zde i tráva a altán pro posezení.
Vnitřek domu vás nadchne svou čistotou a jedinečností. Chodba vypadá spíše jako v nějaké galerii než v bytovém domě. A není jen krásná, čistá a útulná, je také praktická. Naši předci měli vynikající nápady, a tak každá jednotka má na chodbě zabudovanou „špajzku“ na kompoty a marmelády. Pokud jste nikdy nic takového neviděli, budete určitě mile překvapeni tím, jak jsou tyto prostory v domě výborně zasazené.
To však není jediný úložný prostor, který můžete využít. K bytu patří prostorný sklep. Čistý, suchý stejně jako ostatní přízemní prostory. Troufám si tvrdit, že byste nic takového ve starším domě opravdu nečekali.
Přijďte se osobně přesvědčit zda by toto místo mohlo být vaším novým domovem a nechte na sebe působit jeho energii. Možná už ani nebudete chtít odejít.
Veškeré uvedené rozměry jsou pouze orientační.

Číslo nabídky:377056Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

atypický

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:lokální plynovéBudova:cihlová
Telekomunikace:InternetVlastnictví:

osobní

Doprava:MHD

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Petra Puschnerová
Kontakt na makléře Bc. Petra Puschnerová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.