RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2132 m2, Ústí nad Labem

600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ústí nad Labem

Hledáte místo na klidném místě, kde byste mohli trávit Vaše chvíle volna? Líbil by se Vám pozemek v přírodě, kde byste umístili svoji vysněnou chatu? Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 2.132 m2 nacházející se v Ústí nad Labem, v části Vaňov. Pozemek je svažitý na severovýchod a nabízí krásný výhled na řeku a Střekov.

Pozemek tvoří dvě parcely, jedna o výměře 1.147 m2 a druhá o výměře 985 m2, obě jsou vedeny jako zahrady. Větší z parcel je součástí stabilizované plochy se způsobem využití jako plocha rekreace - zahrádkové osady. Maximální zastavěná plocha je 60 m2, výška objektu je jedno nadzemní podlaží s výškou okapové hrany max. 3 m od přilehlého terénu a výškou hřebene max. 6 m, dále je možné vybudovat jedno podzemní podlaží do hloubky max. 3 m. Na pozemku byla již historicky započata stavba rekreačního domku, nicméně vzhledem k výši umístění by bylo vhodnější pro lepší dostupnost umístit novou stavbu na spodní části (terase).

Druhá parcela je územním plánem vedena jako plocha zeleně soukromé a vyhrazené.

Pozemek není v tuto chvíli napojen na sítě, dle zjištěných možností napojení se nachází vodovodní řad LT ND/ID 100 v přilehlé komunikaci. Nicméně napojení je možné pouze s osazením akumulační nádrže za vodoměrnou šachtou a osazením automatické tlakové stanice pro zajištění dostatečného tlaku v přípojce. Připojení na kanalizační přípojku není v tuto chvíli možné, nový majitel si bude muset zřídit jímku nebo ČOV.

Vaňov se nachází v Českém Středohoří na levém břehu řeky Labe, tři kilometry jižně od centra Ústí nad Labem. Tento pozemek doporučuji zájemcům, kteří hledají rekreaci v těsné blízkosti přírody s krásným výhledem a zároveň s výbornou dostupností do města. Ozvěte se mi pro více informací a domluvte si termín prohlídky. Budu se těšit na setkání.

Číslo nabídky:377461Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Pavla Břicháčková
Kontakt na makléře Mgr. Pavla Břicháčková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.