RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 5084 m2, Mnichovice

9 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mnichovice

Rozlehlý pozemek o výměře 5.084 m2 najdete na okraji obce na klidném místě, je obklopen loukami, lesy a zelení. Jedná se o investici, která je ideální pro stavbu rodinného sídla, chaty či chalupy, případně investičního záměru dle přiložené vizualizace. Na parcele se dají zbudovat až 4 rodinné domy, z nichž každý bude mít dostatek soukromí a samostatnou zahradu.

Pozemek je v platném územním plánu obce Mnichovice veden v zastavitelném území ve funkční ploše "BR - Bydlení v rekreačních oblastech", kde lze však jako přípustné využití postavit i rodinný dům. Pozemek je momentálně dotčen etapizací, některé z podmínek vydaných Mnichovicemi byly již splněny.

K Mnichovice a přilehlé okolí jsou rájem turistů, chatařů a milovníků přírody. Podnikat zde můžete nespočet výletů jak pěšky, tak na kole, a během chvilky se ocitnout uprostřed voňavého lesa. Nechybí naučné stezky, cyklotrasy a v zimě stopy pro běžkaře.

Městečko Mnichovice leží v okrese Praha-Východ ve Středočeském kraji a žije zde zhruba 4 000 obyvatel. Díky chatovým osadám se však počet obyvatel přes léto zvyšuje. Těšit se můžete na společenský ruch, komunitní, sportovní a kulturní akce po celý rok. Mnichovice mají kompletní občanskou vybavenost – školu i školku, obchody, restaurace, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, dva kostely, dětská hřiště, sportoviště, knihovnu, lyžařský a sportovní areál, turistické a informační centrum atd. Nudit se zde rozhodně nebudete, obzvláště pokud máte rádi sport.

Dopravní dostupnost je jednou z největších výhod Mnichovic. Vzdálenost do centra Prahy činí cca 25 km. Autem budete v centru do 30 minut, přímým vlakovým spojem na Hlavním nádraží za pouhých 38 minut. Ve všední dny přitom vlaky jezdí co půl hodinu. Do Prahy se z Mnichovic dostanete také na kole po cyklostezce.

Tento výjimečný pozemek je skvělou investicí, pokud hledáte klidné místo k životu s rychlou dostupností do centra Prahy. Ozvěte se mi pro více informací (územně-plánovací informace, etapizace výstavby) a domluvte si termín prohlídky. Budu se těšit na setkání.

Číslo nabídky:377522Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Pavla Břicháčková
Kontakt na makléře Mgr. Pavla Břicháčková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.