RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1075 m2, Malovice

1 770 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Malovice

Máme pro vás jedinečnou příležitost k zakoupení rohového stavebního pozemku č. 3124/3 o rozloze 1097 m2 v malebné obci Holečkov u Malovic. Pozemek se nachází na skvělém místě s krásným výhledem.
Přívod elektřiny je již v řešení a plánovaná realizace proběhne v lednu 2024, stejně tak je v procesu zajištění přívod vody, což znamená, že parcela bude předána do rukou nového majitele kompletně zasíťovaná. Obec Holečkov nedisponuje kanalizací, alternativou je tedy septik.
Parcela 3124/3 dle územního plánu obce Malovice spadá do kategorie BR 9 – plochy pro bydlení v rodinných domech. Navržená plocha doplňuje a zceluje stávající zástavbu, je dobře přístupná ze stávající sítě místních komunikací, je možné ji napojit na stávající i navrženou technickou infrastrukturu. Parcela splňuje požadavek minimální výměry pozemku pro stavbu RD 800 m2. Plocha se nachází na území Krajinné památkové zóny Libějovicko-Lomecko. Je nutné respektovat ochranné pásmo silnice III. třídy v severní části plochy. Tato plocha bude přípustná za podmínky, že navržená zástavba musí respektovat měřítko, charakter a hladinu stávající zástavby, tj. max. 1 NP a podkroví, sedlová střecha se sklonem 35-45 stupňů. Zastavěnost budovami maximálně 25%, zastavěnost celková maximálně 35%.
Pozemek je rovinatý a momentálně na něm stojí ovocný sad se švestkou. Nynější majitel nabízí kompletní vykácení či ponechání určité části sadu podle vašich přání.
Holečkov leží v krásné krajině poseté ovocnými sady. Pro tuto obec je charakteristická typizovaná zástavba hospodářských budov. Lokalita nabízí výbornou dostupnost do měst. Do Netolic za 7 minut a do Českých Budějovic za 30 minut.
Tato unikátní nabídka je k dispozici za atraktivní cenu. Pro bližší informace a domluvu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Vytvořte si svůj vlastní domov ve stínu stromů s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Tato nabídka může být klíčem k novému začátku!

Číslo nabídky:377577Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Kateřina Chalupníková
Kontakt na makléře Kateřina Chalupníková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.