RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 606 m2, Benátky

1 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Benátky

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Benátky u Litomyšle. Velikost pozemku je 606 m2, je na rovině a má vlastní příjezd po obecní cestě.

Pozemek je v územním plánu obce veden jako pozemek pro venkovské bydlení a lze ho zastavět rodinným domem a doplňkovými stavbami, stavbou pro rodinnou rekreaci, případně lze pozemek využít i pro další účely, které územní plán umožňuje. Na pozemku lze postavi jedno i více podlažní dům.
Přívod pro kanalizaci a vodu je zajištěn přes pozemek majitele, který umožní umístit na pozemek věcné břemeno vedení sítí. Elektřina je k napojení ve vzdálenosti cca 83m.
Benátky, malá a historická obec ležící v těsné blízkosti Litomyšle, nabízí nejen klidný venkovský život, ale také pohodlný přístup k bohatství kulturního dědictví města Litomyšl. Litomyšl, zapsaná na seznamu UNESCO, vás okouzlí svým historickým centrem, malebnými uličkami, zámkem, zámeckými nebo klášterními zahradami, galriemi, kostely, ve kterých se během roku koná nespočet kulturních akcí, Návštěvu nebo procházku městem si můžete zpříjemnit návštěvou oblíbených kaváren nebo místních rozmanitých obchůdků.

Rádi Vás při osobním setkání na pozemku seznámíme blíže s jeho využitím a možnostmi.

Číslo nabídky:377637Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Podlezl
Kontakt na makléře Zdeněk Podlezl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.