RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru, 540 m2, Kolín

66 778,00 Kč 

Kolín

Dovoluji si Vám nabídnout k podnájmu prostorné nebytové prostory o velikosti 540 m² v atraktivní lokalitě v Kolíně, umístěné v bývalé budově O2 v ulici Sladkovského, hned vedle obchodního centra Futurum Kolín.
Jedná se o celé uzavřené patro v 4.NP z celkových 4NP s výtahem. Prostory jsou momentálně vybaveny a využívány jako call centrum s kapacitou až 150 míst k sezení a poskytují ideální podmínky pro efektivní provoz.
Existuje možnost přenechat stávající vybavení, včetně stolů a počítačů, dle individuální dohody.
Součástí podnájmu je kuchyňka s jídelnou, místnost pro jednání v soukromý a oddělené dámské a pánské toalety, internet, údržba.
K dispozici jsou 4 parkovací stání na hlídaném parkovišti za budovou – počet parkovacích míst lze upravit dle přání klienta.
Objekt je zabezpečen kamerovým systémem a hlídanou recepcí 24/7.
Paušální poplatky za energie a služby činí 73 792 Kč. Při podpisu podnájemní smlouvy je nutné složit vratnou kauci 140 570 Kč a provizi RK.
Tato lokalita je ideální pro podniky hledající centrálně umístěné, flexibilní a funkční prostory pro své obchodní aktivity. V budově se nachází jídelna, kde již od ranních hodin je možnost dát si snídaní a v poledne hotovky.
V Kolíně je kompletní občanská vybavenost. Vlakové a autobusové nádraží je 4 minuty chůze od objektu. Zastávka MHD je před budovou.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací, mne prosím kontaktujte.

Číslo nabídky:377681Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:4Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováTelekomunikace:Internet
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus
Michal Zadražil
Kontakt na makléře Michal Zadražil

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.