RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vícegeneračního domu, 335 m2, Děčín

3 350 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

V děčínské části Boletice nad Labem nabízíme na prodej dům se třemi bytovými jednotkami o dispozici 2+1 a zahradou o celkové výměře pozemků 586 m2. Dům může být užíván jako vícegenerační, případně v části můžete bydlet a některý z bytů pronajímat a získat tak zpět část finančních prostředků investovaných do rekonstrukce.

Výměra jednotlivých bytů je od 66 do 68 m2.

Dům je napojen na všechny dostupné sítě (voda, elektřina a plyn), na pozemku zahrady je navíc na hranici pozemku se sousedním domem studna.

Dům má plechovou střechu, okna jsou dřevěná špaletová, některá z nich byla vyměněna, v koupelně podkrovního bytu je střešní okno.

Byty jsou vytápěny plynovými kotly, rozvody vytápění jsou vedeny v mědi. Každý byt má nyní vlastní plynový kotel, plynoměr, elektroměr i vodoměr.

K dispozici je dotační analýza, z programu „Nová zelená úsporám“ je tak možné získat na zateplení domu a výměnu oken částku ve výši 700 000,- Kč (z celkem 1 560 000,- Kč).

Dům je podsklepený, ve sklepní části jsou tři velké místnosti.

Přízemí bylo donedávna využíváno jak komerční prostor. Pro tento účel byly v přízemí postaveny tenké dřevěné příčky a vybudovány nové rozvody elektřiny a vody. Tyto rozvody jsou vedeny v lištách po povrchu vnitřních stěn a jsou tak snadno odstranitelné a přízemí tak může být znovu užíváno jako byt.

V každém z pater je jeden prostorný byt o dispozici 2+1. Podkrovní byt je zateplen v šikminách minerální vatou, má ze všech bytů nejnovější rozvody.

Vjezd na pozemek zahrady je přes vrata na dálkové ovládání. Na zahradě je menší vedlejší stavba zapsaná v katastru nemovitostí. Naproti domu je zastávka MHD a park, za domem hřiště a škola.

Některé fotografie v inzerci jsou vizualizací budoucího možného stavu.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

Poskytujeme i bezplatné poradenství ohledně financování koupě.

Číslo nabídky:377739Plocha užitná:335
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:smíšenáTelekomunikace:Internet
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Petr Kostovič
Kontakt na makléře Mgr. Petr Kostovič

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.