RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem restaurace, 120 m2, Chomutov

8 000,00 Kč 

Chomutov

Komerční prostor k pronájmu v širším centru Chomutova se nachází na rohu ulic Školní a 28.října. Vchod je řešen z frekventované ulice Školní spolu s velkou výlohou. Vlastní prostory se nacházejí v suterénu budovy, kam se schází po širokém kovovém schodišti, hned za vchodovými dveřmi. Celková užitná plocha činí 120m2 z čehož hlavní místnost, zaujímá plochu 89m2. Tyto prostory jsou kolaudovány jako bar a herna a k těmto účelům byly pronajímány posledních několik let. Jde tedy o místo se zavedenou klientelou. Další prostory jsou pak toalety, zázemí pro personál a vstupní hala. Hlavní místnost je vybavena stoly a lavicemi z masivního dřeva. U vstupu je řešen bar, který si nový nájemník může upravit dle vlastních potřeb. Ve vstupní hale je umístěný také jeden stůl.
Předešlý nájemce měl vyřešený jak televizní signál, tak internet.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Měsíční nájem činí 8.000,-Kč plus zálohy na vodu. Požadována je kauce ve výši dvou nájmů. Provize RK je 9.680,- Kč. Nájemník si řeší dodávky plynu a elektřiny sám.
Jde o nestandardní prostory v dobré lokalitě, doporučuji osobní prohlídku.

Číslo nabídky:378390Plocha užitná:120
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Smíšená
Zuzana Šílená DiS.
Kontakt na makléře Zuzana Šílená DiS.

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.