RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem výrobního prostoru, 1290 m2, Teplice

120 000,00 Kč 

Teplice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu areál v Teplicích - Novosedlicích. Nabízené prostory jsou kombinované, tedy skladové, výrobní a kancelářské. Jejich velikost a dispozice je na přiložených nákresech. Mimo pronájmu celého areálu, je zde možnost, i výběru několika variant pronájmu prostor za oboustranně dohodnutou cenu - viz modrá a zelená zóna, či možnost jiného reálného dělení!!!! Celková plocha činní cca 1290 m2.

Areál má široké možnosti využití a vynikající dopravní dostupnost. Cca 400 m od něj se nachází hlavní silnice E13 s rychlým napojením na dálnici D8 do Německa. Uvnitř objektu je parkovací plocha, kde může parkovat až 11 osobních automobilů. Vstupní brána je na dálkové ovládání. Celá nemovitost je napojena na elektronický bezpečnostní systém. Objekt má plně instalované datové rozvody a přípravu na připojení datové antény. Skladové prostory jsou vybaveny regály a jsou zde dvě rampy pro zásobování dodávkovými vozy. Příjezd k nim je z vnějšku areálu. V kancelářských prostorech jsou sociální zařízení pro zaměstnance a šatny. Na podlahách je dlažba, ve výrobních a skladových prostorech je litá podlaha.

Vytápění objektu zajišťují plynové kotle. Pronajímané prostory mají podružné měření spotřeby všech energií. Vyúčtování zařizuje pronajímatel jednou ročně. Technický stav objektu je vynikající. Prostory odpovídají všem bezpečnostním a technickým předpisům a jsou připraveny k okamžitému využití. Napojení objektu na veškerou infrastrukturu zvyšuje jeho využitelnost a díky variabilitě lze pronájem připravit dle vašich představ. Celý areál vytváří ucelené zázemí pro sídlo firmy.
Další možností je výběr několika variant pronájmu prostor za oboustranně dohodnutou cenu - viz modrá a zelená zóna, či možnost jiného reálného dělení!!!!!
Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.

Číslo nabídky:378458Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Ing. Tomáš Kocman
Kontakt na makléře Ing. Tomáš Kocman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.