RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 386 m2, Litvínov

Informace u makléře

Litvínov

Nabízíme k prodeji komerční objekt s kancelářskými, výrobními a skladovými prostory ve městě Litvínov.
Urbanistické, architektonické a výtvarné řešení stavby vychází z konstrukčních a architektonických požadavků daných možnostmi a potřebami majitele.
Stavba řeší stavbu sídla firmy na parcele číslo 2446/48, která nabízí zastavěnou plochu o rozloze 448m². Celková užitná plocha objektu je 386m² a parcela, na které se nachází, má celkovou rozlohu 998m².
Sídlo je do terénu osazeno na ose sever, jich s terénním převýšením cca 1m a je jednopodlažní ve tvaru U.
Sídlo je provozně rozděleno na administrativní část a halu pro montáž s uzavřeným parkovištěm a dvorem. Hlavní vstup do objektu je do prostoru sekretariátu se sociálním zařízením. Z tohoto prostoru se dostáváme do místností pro majitele (s vlastním sociálním zařízením) a projekce, která je propojena s montážní halou se zázemím. Tento prostor je dále rozdělen na kancelář, denní místnost, šatnu s umývárnou a montážní halou se sklady.
Sídlo je ohraničeno ze západní strany páteřní komunikací, ze severní strany chodníkem, z východní strany parkovištěm a z jižní strany navazuje na sousední pozemek další firmy.
Nosné zdivo jednopodlažního sídla je vyzděno z přesných tvárnic, překladů a omítek v systému HEBEL. Podhled je proveden ze sádrokartonových šablon. Střechy jsou pultové, sedlové se štítem a stanové z dřevěných vazníků se styčníkovými deskami.
Co se týče infrastruktury, objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Elektřina je zavedena jak na 230V, tak na 400V. Do objektu je zavedena také plynová přípojka.
Vytápění objektu je řešeno plynovým kotlem a čtyřmi tepelnými čerpadly (vzduch/vzduch). Pro ohřev teplé užitkové vody slouží stejný plynový kotel jako pro vytápění.
Veškeré podklady a projektová dokumentace je také v elektronické podobě a bude předána novému majiteli.
Doprava do města Litvínova a do Mostu je zajištěna městskou hromadnou dopravou (MHD), což vám umožní snadnou dostupnost nejen pro zaměstnance, ale také pro vaše zákazníky.

Našim klientům zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Číslo nabídky:378908Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Michal Novák
Kontakt na makléře Michal Novák

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.